ŞİRKET PROFİLİ

Şirketimiz 1991 yılında Üstün Mermer Sanayi olarak Çorlu'da kurulmuş olup 1997 yılı itibariyle Çorlu Mermer San. ve Tic. Ltd. Şti. ünvanıyla faaliyetine devam etmiştir. 7000m2 açık 1200m2 kapalı alanıyla çalışmalarını devam ettirmektedir.

Mermer Bloklar fabrikamızda istenilen projeye uygun olarak ham mamül veya mamül olarak üretilmektedir.

Deneyimli kadrosu, kaliteli hizmet anlayışı ve zaman prensibiyle entegrasyonunu tamamlamaktadır.

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn, imalat ve montajı, yüzey işlem uygulaması hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir. Kuruluşumuzun ilk gününden beri pek çok uygulamada çeşitli problemlerle karşılaştık ve bunların tamamını başarıyla çözümledik. Anahtar teslimi projelerdeki geniş tecrübemiz, sistemin dizayn aşamasından montajına kadar, büyük özen ve anlayış içerisinde geçen süreçteki sorumluluğumuzda bize yüksek düzeyde başarı sağlamaktadır.

kurulduğu tarihten günümüze kadar sektöründe başarılı olması, müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur. Firmamız devamlı olarak, ürün ve hizmet kalitesini, daha kaliteli ürünler ve daha kapsamlı destek sağlamak amacıyla, yüksek otomasyon ve esneklik kavramlarıyla beraber geliştirmektedir.

Mermer tüm yatırımlarını kendi kaynaklarıyla gerçekleştirebilen güçlü bir firmadır. Üretim tesisimizin uygun olarak donatılmış, güncel üretim teknolojisinin devamlı geliştirilmiş olması, ürün kalitemizin de garantisi olmaktadır. Bu yüksek üretkenlik müşterilerimize en uygun performans/maliyet oranlarını sağlamaktadır.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Konusunda uzman ekibimizle Türkiye genelindeki hizmet noktalarımızla ve pazarlama ağımızla gelen talebi karşılamak için Türkiye’deki renk ve kalitede bir numara ocaklarla yaptığımız uzun soluklu anlaşmalarla zengin ürün gamına sahibiz.

Amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini tatmin edecek kalitede hizmet sunmak, ülkemizin ticari ve ekonomik hayatının gelişmesini sağlayıcı katkılarda bulunmaktır.

Geçmişten bu yana müşteri memnuniyetini birinci görev olarak belirlemiş olan firmamız bu geleneği bozmayarak doğal taş ürünlerini gelişen teknoloji ve deneyimli personeliyle birleştirerek siz değerli müşterilerimize sunmaya devam edecektir.


MİSYONUMUZ

Çorlu Mermer, mermer sektöründe dünyanın en seçkin firmalarından biri olmayı misyonu olarak benimsemiştir.

Müşteri memnuniyeti ise ana ilkemizdir. Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan stratejik bir portföyü paydaşlarına değer yaratacak şekilde yönetmektir.


VİZYONUMUZ

Yurt içindeki ve dışındaki kaliteli, güvenilir hizmetimizle Çin’li tüccarların Türkiye’deki buluşma noktasındayız. Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlıyoruz. Sektörde yeni olmamıza rağmen; blok mermer, kesilmiş mermer ve proje uygulamalarındaki 23 yıllık tecrübemiz ve referanslarımızla pazarlama satış politikasına farklı bir boyut kazandırdık. Verdiğimiz VIP hizmetimizle mermer sektörüne dinamik, araştırmacı ruhla hareket ederek şirketimizin yurt içinde, ihracatta ve proje uygulamalarında tercih edilmenin haklı gururunu yaşıyoruz.